čas serveru: 05:13:24

Josef Lada

Název: Malí listonoši

Kresba / Tuš / běloba
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 11 cm
rámováno pod sklem
ověření na zadní straně Alena Ladová

Rozměr: 15 x 11 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5778