Pastel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 28 x 17,5 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 17,5 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5780