čas serveru: 10:50:00

Emil Orlík

Název: Postava starce s deštníkem

Suchá jehla
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 22 x 14 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 22 x 14 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5782