čas serveru: 00:03:38

Jiří Kars ( Georges Karpeles )

Název: Na periferii

( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )
rozměr ve výřezu: 31 x 41 cm
rámováno pod sklem
konzultováno Zd. Preclík
razítko Museum Düsseldorf

Rozměr: 31 x 41 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5790