čas serveru: 12:23:42

Jan Zrzavý

Název: Hornická siesta

( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11,5 x 16,5 cm
rámováno pod sklem
ústní dobrozdání pravosti Zd. Preclík

Rozměr: 11,5 x 16,5 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5791

Příhozy: 59