čas serveru: 06:20:27

Otakar Kubín ( Coubine )

Název: Zátiší s ovocem

Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 11 x 13 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 11 x 13 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5792