čas serveru: 09:41:39

Milan Med

Název: Balet

Kresba / akvarel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 34 x 51 cm

Rozměr: 34 x 51 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5797