čas serveru: 12:27:29

Josef Lada

Název: Prasátko s deštníkem

Kresba / Tuš / papír
( signováno vpravo nahoře, datováno 91, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 10 cm
znal. razítko Aleš Rezler

Rozměr: 16 x 10 cm

Aktuální cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5839