čas serveru: 20:25:07

S. Salatka

Název: Zátiší se zeleninou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 47 x 62 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5859