Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1978, stav slušný )
Rozměr: 60 x 48 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5860
1 600 Kč | 15.02.2024 20:31:06 | |
1 500 Kč | 13.02.2024 20:49:26 |