čas serveru: 23:32:36

Vladimír Jandejsek

Název: Olympia

Pastel / lepenka / karton
( signováno vpravo nahoře, datováno 1981, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 42 x 51 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5864

800 Kč 14.02.2024 21:52:04