čas serveru: 23:33:30

Milovský

Uhel / tužka
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 24 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5869