čas serveru: 05:41:10

F.A. Jelínek

Název: Samota na Lipnici

Tempera / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5885

1 000 Kč 14.02.2024 20:22:31