Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 76 x 90 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 6060
Účastníci: 6
Příhozy: 17
Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
---|---|---|
5 500 Kč | 02.05.2024 21:07:41 | Přehozeno limitem |
5 000 Kč | 02.05.2024 21:07:41 | |
4 900 Kč | 02.05.2024 21:07:37 | Přehozeno limitem |
4 800 Kč | 02.05.2024 21:07:37 | |
4 700 Kč | 02.05.2024 21:07:10 | Přehozeno limitem |
4 600 Kč | 02.05.2024 21:07:10 | |
4 500 Kč | 02.05.2024 21:07:05 | Přehozeno limitem |
4 400 Kč | 02.05.2024 21:07:05 | |
4 300 Kč | 02.05.2024 21:07:01 | Přehozeno limitem |
4 200 Kč | 02.05.2024 21:07:01 | |
4 100 Kč | 02.05.2024 21:04:38 | Přehozeno limitem |
4 000 Kč | 02.05.2024 21:02:49 | |
3 900 Kč | 01.05.2024 14:14:36 | |
3 800 Kč | 29.04.2024 10:57:36 | |
3 700 Kč | 12.04.2024 19:09:36 | |
3 600 Kč | 07.04.2024 12:11:10 | |
3 500 Kč | 03.04.2024 22:05:55 |