Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6113
700 Kč | 02.05.2024 17:50:01 |