čas serveru: 18:21:09

Joža Uprka

Název: Výstava Slovácká v Uherském Hradišti 1937

Barevná litografie
( signováno vlevo dole, datováno 37, stav slušný )

Rozměr: 31 x 22 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6133