čas serveru: 20:47:59

Andrej Bělocvětov

Název: Rozhovor

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )

Rozměr: 21 x 37 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6152