čas serveru: 11:38:21

Zdeněk Vacek

Název: Graprus Weberi

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2016, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 53 x 40 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6251

4 500 Kč 08.07.2024 18:56:42