Kombinovaná technika / papír
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 55 x 41 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 41 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6288