čas serveru: 11:47:43

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Koně

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6294