čas serveru: 09:21:14

Název: Zima na řece

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 56 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6315