čas serveru: 05:37:42

František Florian

Název: Palm and Banana

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav slušný )

Rozměr: 121 x 110 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6335