čas serveru: 09:54:52

František Florian

Název: Leaves in Black

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav slušný )

Rozměr: 120 x 120 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6336