čas serveru: 09:26:22

Vladimír Jandejsek

Název: Pláž

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 45 x 45 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6402