čas serveru: 09:22:59

Stanislav Feikl

Název: Soumrak nad Prahou

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 66 x 90 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6432