čas serveru: 09:21:11

Chabert

Název: Trenčín

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1936, stav slušný )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6439