čas serveru: 09:28:07

Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 79 x 134 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6484