Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1929, v perfektním stavu )
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 649
2 900 Kč | 27.09.2019 11:35:37 |