čas serveru: 05:25:16

Václav Váner

Název: Partie z Českomoravské vysočiny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 23 dnů 14 hodin 42 minut 43 vteřin
( 22.10.2024 20:08:00 )

Id aukce: 6491

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)