Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17 dnů
14 hodin
54 minut
2 vteřin
( 22.10.2024 20:08:00 )
Id aukce: 6491