čas serveru: 05:38:57

Hugo Öfuerstöm

Název: Lodě kotvící v přístavu

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 61 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 23 dnů 14 hodin 53 minut 2 vteřin
( 22.10.2024 20:32:00 )

Id aukce: 6497

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)