Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 61 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
17 dnů
15 hodin
20 minut
39 vteřin
( 22.10.2024 20:40:00 )
Id aukce: 6499