Olej / plátno / deska
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
17 dnů
15 hodin
28 minut
46 vteřin
( 22.10.2024 20:50:00 )
Id aukce: 6501