čas serveru: 17:47:24

Bohumír Dvorský

Název: U přívozu

Akvarel / papír
( signováno na zadní straně, stav původní )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6516