Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
17 dnů
15 hodin
27 minut
17 vteřin
( 22.10.2024 20:48:00 )
Id aukce: 6517