čas serveru: 19:49:55

Robert Jiran

Název: Zasněná

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6540