Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 05, stav slušný )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
24 dnů
15 hodin
54 minut
31 vteřin
Id aukce: 6555