Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 45 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
3 dnů
22 hodin
17 minut
56 vteřin
( 25.11.2024 21:08:00 )
Id aukce: 6562
500 Kč | 14.11.2024 12:08:56 |