čas serveru: 15:17:19

Adolf Born

Název: Podmořské milostné rošády

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, kvalitní adjustace, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 35 x 50 cm
číslováno 33/85

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 34 dnů 5 hodin 57 minut 40 vteřin

Id aukce: 6568

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)