Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1927, vystaveno na výstavě Obecní dům 1927, stav slušný )
Rozměr: 70 x 89 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
24 dnů
15 hodin
54 minut
20 vteřin
( 25.11.2024 21:24:00 )
Id aukce: 6572
2 500 Kč | 28.10.2024 20:32:54 |