Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 70 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
24 dnů
16 hodin
9 minut
42 vteřin
Id aukce: 6585