čas serveru: 21:01:39

Jana Kremanová

Název: Vanda Hybnerová s přítelem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- přiloženo potvrzení Vandy Hybnerové - dcery malířky

Rozměr: 100 x 81 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 4 dnů 0 hodin 44 minut 20 vteřin
( 25.11.2024 21:46:00 )

Id aukce: 6588

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)