čas serveru: 00:12:46

Hey Lukos

Název: Kostel Sv. Ludmily v Praze

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Lukos Hey, nar. 1979
Australský malíř, žijící a tvořící v Praze a v malé vesničce Račice u Roudnice nad Labem.
Vystudoval B.A.F.A. University of Newcastle, Australia, ateliér profesora Johna Morrise, Maize Turnera a Jilla Orra.
Po úspěšné sérii výstav v galerii Johna Millera v Newcastlu Lukos cestoval po světě a hledal inspirace pro své obrazy, následně se usídlil v Praze, která ho uchvátila.
V Praze i v Evropě měl mnoho výstav, v roce 2021 obdržel prestižní cenu Evropské unie umění, Zlatá Europea za přínos evropské kultuře. Malířský styl Lukose je osobitý, není jednotný a v tom je jeho kouzlo. Osciluje mezi čistým realismem, impresionismem a kubismem, má úžasný smysl pro kombinaci barev, jeho obrazy vás doslova pohltí a vtáhnou a donutí se zastavit a zamyslet nad během života.

Rozměr: 55 x 40 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 3 dnů 20 hodin 57 minut 13 vteřin

Id aukce: 6608

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)