Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Milan Kraus
Narodil se 23.1.1927 v Chomutově.
Studoval na pražské AVU u prof. Holého, V. Nechleby a O. Nejedlého. Věnuje se krajinomalbě a portrétní tvorbě, motivy pro krajinomalbu čerpá hlavně z Karlovarska. Je autorem řady monumentálních prací pro architekturu.
Rozměr: 59 x 75 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
4 dnů
8 hodin
40 minut
57 vteřin
( 25.11.2024 21:00:00 )
Id aukce: 6609
1 900 Kč | 14.11.2024 11:28:22 |