čas serveru: 05:40:41

Uher

Název: Houbaři

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1941, kvalitní rám, stav slušný )

Rozměr: 55 x 75 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7317