Olej / plátno
- kolem roku 1920
( nesignováno, stav slušný )
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Maxim Kopf
(18. ledna 1892 Vídeň – 6. července 1958 Twin Farms, Barnard, Vermont)
- český německojazyčný malíř a výrazná osobnost německého kulturního spolkového života
Rozměr: 39 x 36 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
1 dnů
23 hodin
56 minut
40 vteřin
( 21.01.2026 21:02:00 )
Id aukce: 7331
| 5 000 Kč | 19.01.2026 16:06:17 |