čas serveru: 20:14:52

Václav Malý

Název: Orientální tanečnice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 5 dnů 0 hodin 41 minut 7 vteřin
( 22.01.2026 20:56:00 )

Id aukce: 7340

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
1 000 Kč 07.01.2026 19:34:39