Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 65 x 80 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 7342
Účastníci: 3
Příhozy: 22
| Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
|---|---|---|
| 15 000 Kč | 21.01.2026 20:01:31 | Přehozeno limitem |
| 14 500 Kč | 21.01.2026 20:01:31 | |
| 14 000 Kč | 21.01.2026 20:01:23 | Přehozeno limitem |
| 13 500 Kč | 21.01.2026 20:01:23 | |
| 13 000 Kč | 21.01.2026 20:01:05 | Přehozeno limitem |
| 12 500 Kč | 21.01.2026 20:01:05 | |
| 12 000 Kč | 21.01.2026 20:00:58 | Přehozeno limitem |
| 11 500 Kč | 21.01.2026 20:00:58 | |
| 11 000 Kč | 21.01.2026 20:00:51 | Přehozeno limitem |
| 10 500 Kč | 21.01.2026 20:00:50 | |
| 10 000 Kč | 21.01.2026 20:00:43 | Přehozeno limitem |
| 9 500 Kč | 21.01.2026 20:00:43 | |
| 9 000 Kč | 21.01.2026 20:00:36 | Přehozeno limitem |
| 8 500 Kč | 21.01.2026 20:00:36 | |
| 8 000 Kč | 21.01.2026 20:00:27 | Přehozeno limitem |
| 7 500 Kč | 21.01.2026 20:00:27 | |
| 7 000 Kč | 21.01.2026 20:00:18 | Přehozeno limitem |
| 6 500 Kč | 21.01.2026 20:00:18 | |
| 6 000 Kč | 21.01.2026 19:55:46 | Přehozeno limitem |
| 5 500 Kč | 08.01.2026 17:09:52 | |
| 5 000 Kč | 18.12.2025 21:50:35 | |
| 4 500 Kč | 08.12.2025 12:13:10 |