Olej / plátno ( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 56 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 7343