Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 7353
| 21 000 Kč | 21.01.2026 21:09:20 | Přehozeno limitem |
| 20 000 Kč | 21.01.2026 21:01:29 | |
| 19 500 Kč | 21.01.2026 21:01:13 | Přehozeno limitem |
| 19 000 Kč | 21.01.2026 21:01:13 | |
| 18 500 Kč | 21.01.2026 21:00:58 | Přehozeno limitem |
| 18 000 Kč | 21.01.2026 21:00:58 | Přehozeno limitem |
| 17 500 Kč | 21.01.2026 19:55:07 | Přehozeno limitem |
| 17 000 Kč | 21.01.2026 19:55:07 | Přehozeno limitem |
| 16 500 Kč | 21.01.2026 19:55:07 | Přehozeno limitem |
| 16 000 Kč | 21.01.2026 19:55:07 | Přehozeno limitem |
| 15 500 Kč | 21.01.2026 19:55:07 | Přehozeno limitem |
| 15 000 Kč | 21.01.2026 19:55:07 | Přehozeno limitem |
| 14 500 Kč | 21.01.2026 19:55:07 | Přehozeno limitem |
| 14 000 Kč | 21.01.2026 19:55:07 | Přehozeno limitem |
| 13 500 Kč | 21.01.2026 02:25:17 | Přehozeno limitem |
| 13 000 Kč | 21.01.2026 02:25:17 | |
| 12 500 Kč | 18.01.2026 20:48:46 | Přehozeno limitem |
| 12 000 Kč | 08.01.2026 20:03:00 | |
| 11 500 Kč | 08.01.2026 15:28:05 | |
| 11 000 Kč | 08.01.2026 15:27:59 | Přehozeno limitem |
| 11 000 Kč | 08.01.2026 15:27:59 | |
| 10 500 Kč | 08.01.2026 15:27:53 | Přehozeno limitem |
| 10 000 Kč | 08.01.2026 15:27:53 | |
| 9 000 Kč | 05.01.2026 16:24:47 | Přehozeno limitem |
| 8 500 Kč | 05.01.2026 16:24:47 | |
| 8 000 Kč | 05.01.2026 11:42:31 | Přehozeno limitem |
| 7 500 Kč | 05.01.2026 11:42:31 | Přehozeno limitem |
| 7 000 Kč | 18.12.2025 21:49:53 | Přehozeno limitem |
| 6 500 Kč | 18.12.2025 21:49:53 | |
| 6 000 Kč | 10.12.2025 20:29:22 | Přehozeno limitem |
| 5 500 Kč | 10.12.2025 11:16:16 | |
| 5 000 Kč | 02.12.2025 17:53:29 |